ПРО ВОДУ «Аква Лайф»

Вода "АКВА ЛАЙФ" - сприяє покращенню життєдіяльності організму, підвищує імунітет, виводить токсини, нормалізує роботу органів травлення та покращує обмін речовин. Ви можете пити воду сиру – для загального оздоровлення організму та кип'ячену, оскільки вода не залишає наліт.

ЯКІСТЬ

Щодня ми тестуємо питну воду на відповідність державним стандартам та критеріям якості, затвердженим Міністерством охорони здоров'я України.

Тільки визнані ідеальними зразки дозволяються до бутилювання. Будьте впевнені, що склянка води ТМ «АКВА ЛАЙФ», яка потрапить до вас у руки, це екологічно чистий продукт. До останньої краплі.

Висока якість питної води ТМ «АКВА ЛАЙФ» досягається завдяки виробничому процесу, що передбачає дотримання суворих санітарних умов, та безперервному контролю якості на всіх етапах виробництва – від видобутку води зі свердловини до тестування готової продукції.

Ми схиблені на якості, і це правда чистої води. Виробнича лабораторія здійснює постійний контроль за фізико-хімічними параметрами, а також щоденний органолептичний аналіз. Смак, запах, кольоровість, каламутність, pH, загальна мінералізація та вміст заліза – ми стежимо, щоб показники води перебували в межах норми. Це дорогий і трудомісткий процес, але результат того вартий!

ВИРОБНИЦТВО

Щодо виробництва, то ми дуже вимогливі. Все обладнання, встановлене на нашому підприємстві, сертифіковане в Україні та на 100% гарантує бактеріологічну та харчову безпеку питної води ТМ «АКВА ЛАЙФ».

Ми використовуємо передові сучасні технології відомих світових брендів, тому система підготовки води гарантує безпеку та відсутність у ній шкідливого спектру органіки та важких металів. У той же час наш метод очищення дозволяє зберегти всі корисні елементи, життєво необхідні для організму людини.

МІНЕРАЛЬНИЙ СКЛАД
ПИТНОЇ ВОДИ

Збалансований склад води бренду «Aqua Life» дозволяє її використовувати як для пиття, так і для приготування напоїв та їжі.

Mg2-10 мг/л
Ca5-12 мг/л
pH6.5 - 8.3
Cl5-40 мг/л
0.9 - 2.5
ммоль/л
100 - 150
мг/л
0.9 - 1.3
ммоль/л
SO4< 15 мг/л
НАШІ ПЕРЕВАГИ
ОЧИСТКА ВОДИ
НА НОВІТНІХ
ФІЛЬТРАХ
КОЖЕН РАНОК
5 АВТОМОБІЛІВ ВИЇЖДЖАЮТЬ
НА ДОСТАВКУ ВОДИ
ВЖЕ ДОСТАВЛЕНО
БІЛЬШ НІЖ 5 МІЛЬЙОНІВ
БУТЛІВ
Нові клієнти отримують знижку 15% на перше замовлення бутильованої води об'ємом 19 літрів бренду «Aqua Life»
Сертифікат якості
ДСТУ Ретельне очищення на нових фільтрах
ЕАС Сертифікат відповідності ISO 22000
Подяка Від багатьох задоволених клієнтів
Безкоштовна доставка Зробіть перше замовлення води зі знижкою 15%
Знижка поширюється на всі види
води бренду «Aqua Life»

Безкоштовна доставка
Води
протягом години

Смачна вода
якісної очистки
на вибір

2 способи оплати
на вибір для
вашої зручності